ЛОКАЦІЯ#2

ЛОКАЦІЯ2#ЛІТЕРАТУРОЗНАВЧА

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА (урок ПЧ) 
III тиждень лютого 2019 року
Оксана Караванська «Стильна книжка для панянок» (Дуняшенко Н.В.)
Вітаю)))
          Якщо вам цікаво дізнатися про закони і підводні течії світу моди й дізнатися про те, як не стати жертвою модної індустрії, тоді вам до нас)))
Адже "Стильна книжка для панянки" проведе юним красуням екскурсію в історію моди, розповість, як доречно одягатися до школи, у театр чи на дискотеку, з чим носити вишиванку, якими повинні бути джинси і як правильно комбінувати аксесуари. 


                         Результативність роботи локації
Лепбук підготували учениці 7-А класу: Бурлакова Аріна, Голбан Марія

Сьогодні особливого значення набуває креативність особистості, її здатність до творчого нестандартного мислення, вміння ефективно вирішувати складні проблеми власної життєдіяльності. Провідна ідея  полягає у створенні  такої навчальної атмосфери, яка б давала можливість учням самостійно здобувати знання, знаходити найоптимальніші шляхи розв’язання певної проблемної ситуації, аргументовано відстоювати власну позицію, чітко висловлювати свою думку, мати розвинені комунікативні здібності.
Українська література -  джерело  мудрості і краси художнього слова. Досвід показує, що лише живе, емоційне, різноманітне  проведення уроків з літератури  привертає увагу дітей, розвиває інтерес до читання. У процесі роботи  переконалася, що саме  інтерактивні методи роботи на уроках набагато збільшують пізнавальну активність та самостійність учнів, мотивують потребу  самовдосконалення,передбачають  залучення до активної співпраці на уроці   усіх учнів.
16 травня 2019 року в рамках реалізації міжпредметного навчально-дослідницького проекту «Краса&Мода&Стиль»  з предмету «українська література», було проведено урок позакласного читання в 7-А класі на тему: «Стильним може бути кожний…» (за твором Оксани Караванської «Стильна книжка для панянки»), тьютор: Дуняшенко Н.В., де учні дізналися про закони і підводні течії світу моди й дізнатися про те, як не стати жертвою модної індустрії. Де була проведена юним красуням екскурсія в історію моди, розказано, як доречно одягатися до школи, у театр чи на дискотеку, з чим носити вишиванку, якими повинні бути джинси і як правильно комбінувати аксесуари. 
Нестандартні творчі завдання, постійні обговорення у групах і презентації перед класом вчать краще формулювати думки, захищати свою точку зору і впевнено презентувати свої напрацювання іншим.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Незабутній День капелюхів)))

День Make-up та зачісок)))

СТИЛЬНІ ПРИКРАСИ СВОЇМИ РУКАМИ)))