ЛОКАЦІЯ#3

         ЛОКАЦІЯ3#ЛІТЕРАТУРОЗНАВЧА

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА (літературознавче есе; урок ПЧ) 
III тиждень листопада 2018 року

  • Дошка Padlet на тему: "Роль естетики одягу у розкритті авторського задуму на прикладі роману Е. Золя" Дамське Щастя " (тьютор: Тіхоненко С.О.)
  • "Сни шовкопряда" Оса ҐанШведер  (тьютор: Шевченко Н.Л.)

                           Результативність роботи локації
В гімназії протягом 19-23.11.2018 року відбулися заходи в рамках реалізації міжпредметного навчально-дослідницького проекту «Краса&Мода&Стиль»)  з предмету «зарубіжна  література». До заходів долучилися учні 10-А класу (тьютор: Тіхоненко С.О.) та 9-Б класу (тьютор: Шевченко Н.Л.).
Під керівництвом вчителя-наставника, учні 10-А класу створили спільну дошку Padlet: "Бренди. Від світу літератури до реаліїв сьогодення" (з опертям на роман Еміля Золя “Дамське щастя”), де розмістили власні проекти: Prada,  Chanel,  Gucci тощо. В ході роботи над проектом юні дослідники з’ясували, що модні бренди, що зародилися давно та були висвітлені на сторінках літературних творів відзеркалюють внутрішнє “я” людини, впливають на світовідчуття, формують стиль життя та створюють неповторний образ особистості. Матеріали розміщені за покликанням: https://padlet.com/123svetlana2014/pl0642cnl65j?fbclid=IwAR1a_6dey6vRx8BymkIztP3GJyq0aovPYJrT39itOqBK2XDrbiBG58949OQ
Під керівництвом вчителя-наставника, учні 9-Б класу працювали над літературознавчим осмисленням твору "Сни шовкопряда" Оса ҐанШведер. В ході роботи над твором учні з’ясували, що читати цю книжку – в будь-якому віці – мовби вчитися радості життя, це радіти життю разом із головними героями – мамою Анемоною та її донькою Юсефіною. Це книжка для тонкої душі. Вона вчить спостерігати, відчувати, бачити красу й сприймати світ цілісно – як отой сад із пожухлим минулорічним листям та неприбраними іржавими відрами попередніх пожильців, у якому плетуть свої дивні срібні сни шовкопряди і зацвітають дерева.

Виїжджаючи з будинку, призначеного на знесення, Анемона з Юсефіною вимиють його до блиску. Бо ж хтозна – може, все ще зміниться й він знову прийме когось на життя. Дива трапляються...

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Незабутній День капелюхів)))

#КрасивоМодноСтильно або Як ми ДІЯЛИ?..

День фантазії та творчості)))