ЛОКАЦІЯ#10

                     ЛОКАЦІЯ#10СПОРТИВНА

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА
I тиждень грудня 2018 року

·        Спортивний квест: «Бути здоровим – це модно…» - тьютори: Сівек Л.Г.,
Нижник К.М., Іщенко А.В. 

Результативність роботи локації
В гімназії протягом 03-07.12.2018 року відбулися заходи в рамках реалізації міжпредметного навчально-дослідницького проекту «Краса&Мода&Стиль»)  з предмету «фізична культура». До заходів долучилися учні 9-х, 10-х класів (тьютор: Нижник К.М.), 5-6 класів (тьютор: Іщенко А.В.), та 8-х класів (тьютор: Сівек Л.Г.). 
6 грудня 2018 року  в гімназії відбувся спортивний квест: Бути здоровим – це модно))) серед учнів 8-х класів в рамках міжпредметної декади, міжпредметного навчально-дослідницького проекту «Краса&Мода&Стиль» 
(вчитель фізичної культури: Сівек Л.Г.).
 В квесті приймали  участь команди  восьмих класів, які отримали маршрутні листи і вирушили в подорож по станціям, де вони мали розв’язати завдання, які потребували застосування їхніх знань, уміння критично мислити та креативності. Всі команди добре справились зі своїми завданнями. Вони усвідомили, що шкідливі звички, недотримання здорового способу життя шкодять здоров'ю, призводять до хвороб, депресій, деградації особистості
    Гра-квест є дійсно перспективним і дієвим засобом впливу, тому що в ній реалізовуються  відразу декілька важливих сфер, що стосуються здоров’я та здорового способу життя.  Проведення гри-квесту може стати традиційним щорічним заходом, адже учні завжди з нетерпінням чекають чергових захоплюючих пригод, під час яких вони мають можливість проявити свої знання, вміння та творчі здібності, виконати ряд цікавих завдань.

Проведення гри-квесту сприяло не тільки формуванню в учнів необхідних компетенцій, актуалізації наявних знань з теми здорового способу життя, а й формуванню громадянина, інтелектуально-розвиненої, духовно і морально зрілої особистості, що володіє системою знань про здоров’я і здоровий спосіб життя, готової протистояти труднощам та негативним чинникам оточуючого середовища. Проведення заходу забезпечило створення сприятливих психологічних умов для ефективної взаємодії в групі, самопізнання учасників гри. 
I місце посіла команда 8-В класу)))
II місце посіли команди 8-А та 8-Б класів)))
Вітаємо переможців та учасників заходу)))

БУТИ ЗДОРОВИМ – ЦЕ КЛЬОВО)))

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Незабутній День капелюхів)))

СТИЛЬНІ ПРИКРАСИ СВОЇМИ РУКАМИ)))

#КрасивоМодноСтильно або Як ми ДІЯЛИ?..