ЛОКАЦІЯ#1

ЛОКАЦІЯ#1МОВОЗНАВЧА

УКРАЇНСЬКА МОВА (Форма проведення: презентація, буклет, відеоряд, лепбук, блог тощо) 
III тиждень лютого 2019 року
Кращі афоризми про моду і стиль (тьютор: Цьома В.Д.)
     Що означають модні терміни (тьютор: Тернавська Т.В.)
Дослідження: «Етимологічне, лексичне, граматичне значення понять. Будова слова. «Мода» в фразеології» (тьютор: Блауцяк Н.В.)
Словник моди: терміни моди і стилю. 25 цитат про моду від дизайнерів, актрис і визнаних ікон стилю (тьютор: Онищенко Л.В.)
Словник термінів - назви одягу (тьютор: Мельник Н.І.)
   Результативність роботи локації
Мова не може бути немодною чи несучасною, бо мова — це душа народу, відображення його внутрішнього світу, його самобутності. Будь-яка міцна, стабільна та незалежна держава має свою мову, адже мова об’єднує народ.
Такий народ може заявити про себе на весь голос, що він має свою землю, свою волю, свої мрії та прагнення. Саме таким є український народ, що підтверджує швидкий і неспинний розвиток української мови, української літератури, українського мистецтва тощо.
28 лютого 2018 року на уроці української мови в 9-А класі (учитель Тернавська Т.В.)відбувся захист проекту “Модні терміни. Що вони означають” у рамках загальношкільного проекту “Краса. Мода. Стиль”. Учні приємно здивували різноманіттям та творчим підходом до презентації. Купрєєв В’ячеслав склав інтелектуальну карту “Сучасна мода”, Сибірцева Маргарита уклала “Словник модних нових та добре забутих старих словечок”, який налічує 347 слів з усіх регіонів України. Унікальність словника просто вражає своїм науковим та практичним підходом. Потапенко Єлизавета разом з Купрєєвим В’ячеславом дослідили модні терміни в шкільній практиці, включаєчи різні предмети (українську мову та літературу, інформатику). Бистрова Наталка та Якубовська Дар’я демонстрували різні варіанти підбору аксесуарів, зачіски та макіяжу для дівчат, створивши презентацію “Сяюча Барбі”. На завершення уроку Богатинський Олександр, Кужеленко Єгор, Котов Андрій та Купрєєв В’ячеслав продемонстрували модний одяг сучасних підлітків. Учням дуже сподобався виступ ведучої програми “Модний коридор” Козелець Єлизавети, яка ознайомила однокласників з такими поняттями, як стиль, кежуал, джогери, худі, світшот та анорак. “Родзинкою” уроку стала музична композиція “Prayer” Мацька Владислава, який склав свій трек саме до показу моди.
 
Було Розумно#Талановито#Креативно)))
28 лютого 2018 року  відбувся захист проекту в рамках міжпредметного навчально-дослідницького проекту «Краса&Мода&Стиль» (учителі: Цьома В.Д., Мельник Н.І., Блауцяк Н.В.). Тему “Кращі афоризми про моду і стиль” подали в різних формах, таких як:

 • буклет (Кудряжицька А.8в),
 • презентаціїя (Подскальнюк А.9б),
 • блог (Рехман М., Короткий А. 9б),
 • сама Коко Шанель (Берлюта Д. 9б) до нас і ознайомила нас зі своїми афоризмами про моду і стиль.
Ми знаємо, що мова є відбиттям людського духу, засобом для творчого перетворення матеріального світу у світ духовний, оселею буття духу, найважливішим національним ідентифікатором, завдяки якому кожна нація вирізняється з-поміж інших.
А чи знаєте Ви, що «Обожнювання – ось це наука! Краса – завжди зброя! Скромність – зворотня сторона елегантності!». Так говорила Коко Шанель…

26 квітня 2019 року в рамках реалізації міжпредметного навчально-дослідницького проекту «Краса&Мода&Стиль»  з предмету «українська мова», був проведений захід на тему: “Словник моди: терміни моди і стилю. 25 цитат про моду від дизайнерів, актрис і визнаних ікон стилю”, де учні 7-А класу: Бурлакова А. та Голбан М. презентували лепбук, Недвига А. та Тереза А., Юхненко В. та Чабан В. озвучили проекти – тьютор: Онищенко Л.В.АНГЛІЙСЬКА МОВА (уроки, збірки творів, лепбук)II тиждень лютого 2019 року
·        "Мода та знаменитості" (урок)
·        Мода XX століття;
·         Одяг майбутнього; 
·        Мій стиль одягу  - збірка творів
НІМЕЦЬКА МОВА II тиждень лютого 2019 року

·        Позакласний захід з німецької мови по темі: Kleidung und Mode (Одяг і мода) 

                         Результативність роботи локації
Вільне спілкування англійською — вже не перевага, а одна з основних вимог)))
«Які методи вивчення англійської мови для дітей найбільш дієві і як зробити англійську мову для дітей улюбленою?» – на ці питання можна дати відповідь, відвідавши заходи в рамках між предметного навчально-дослідницького проекту.
Як ви могли помітити, серед іноземних мов англійська стоїть на першому місці, і вже давно вийшла на міжнародний рівень. Сьогодні повсюди використовується англійська мова – бізнес, подорожі, наука, навчання, інтернет, фільми, тощо. Англійська об’єднує людей та допомагає отримувати знання з різноманітних джерел інформації.
19 лютого 2019 року в гімназії  було проведено захід на тему: «Ікони моди та стилю ХХ століття» учнями 9-А класу (тьютор: Круглова Ю.С.).
Дійство було неперевершеним, адже не кожного дня до вас завітають відомі дизайнери, як от:
Коко Шанель (Пасіка Стефанія),
Одрі Хепберн (Клюшніченко Юлія ),
Армані (Піддубний Євген),
Мадонна (Заплава Анастасія),
Бріжіт Бардо (Буксіна Єсенія),
Прада (Федовов Кирило) та презентують свій бренд англійською мовою.
20 лютого 2019 року в гімназії  було проведено захід на тему: «Світ моди» учнями 9-А класу (тьютор: Оліфіренко О.С.).
Було Класно#Атмосферно#Модно, адже учнями були презентовані проекти англійською мовою:
 • “Відомі бренди і дизайнери” (Бистрова Наталія, Якубовська Дар’я)
 • “Чоловіча мода” (Мацько Владислав, Воловецький Єгор, Зінов’єв Даніїл)
 • “Мода субкультур” (Сибірцева Маргарита)
 • “Тренди жіночого взуття” (Козелець Єлизавета)
 • “Аксесуари” (Потапенко Єлизавета)
 • “Модні тенденції 2019 року” (Хрустальова Анна)
Крім того, учасники заходу працювали в групах: одна група мала початок крилатого вислову (англійською мовою) про моду, а інша – кінець. Потрібно було скласти вислів та пояснити його значення.
21 лютого 2019 року в гімназії  було проведено захід на тему: «Мода ХХ століття» учнями 5-А, 6-А та 10-А класів (тьютор: Леоновець Н.А.).
Було Стильно#Атмосферно#Подіумно, адже учні презентували різні стилі одягу на імпровізованому подіумі, продемонстуавли справжні модельні навички та вміння спілкуватися англійською мовою:
 • Повсякдений стиль;
 • Спортивний стиль;
 • Гламурний стиль;
 • Стиль “Хіп-хоп”;
 • Національний стиль;
 • Стиль шкільного одягу.
Крім того, було презентовано проекти:
 • “З історії моди” (як змінилася мода за останні 100 років: 1915-2015 рр.)
 • “Fashon Show”
22 лютого 2019 року в гімназії  було проведено захід на тему: «Музика, мода, особистість» учнями 7-А класу (тьютор: Копійка І.О.).
MUSIС, FASHION AND PERSONALITY (Музика, мода, особистість)
 1. Вірші про музику
 2. Які жанри музики ви знаєте?
 3. Повідомлення дітей, як змінювалась мода разом з музикою (від рок-н-ролу до поп і реп музики)
 4. Музична вікторина
 • Правдиві факти про музику
 • Поєднайте музиканта і фото
 • Яку пісню виконує цей виконавець?
 1. Фізкультхвилинка (гра Zip, Zap, Zop)
 2. Робота в групах – знайти антоніми – риси характеру
 3. Поєднати риси характеру і стилі музики
 4. Гра «Jeopardy» : три категорії – лексика, граматика, всяка всячина
 5. Вгадайте пісню
Діти були поділені на дві команди, за кожну правильну відповідь отримували стікер. Виграла та команда, яка набрала більше балів.
Було Колоритно#Автентично#Вражаюче)))
Вивчення англійської мови – це цікавий та пізнавальний процес, який тренує пам’ять, розвиває комунікативні навички, розширює кордони наших можливостей і сприяє певному престижу та дозволяє вільно спілкуватись в англомовних країнах з носіями цієї мови.
Вивчати англійську – це МОДНО)))
У наш час німецька мова – це мова можливостей. Кожна людина, яка володіє англійською мовою, так само повинна володіти німецькою, особливо коли вона прагне добитися великих результатів у своїй кар’єрі тому, що німецька мова відкриває безмежні можливості.
Німецька мова є рідною для 75 мільйонів людей в Німеччині та ще 20 мільйонів людей у всьому світі. Німецькомовні країни Німеччина, Австрія і Швейцарія належать до найбагатших і найбільш розвинених країн Європи та, навіть, світу.
Німецька мова – рідна мова Гете, Шиллера, Гейне, Рентгена, Ома, Коха.
Гете колись сказав: «Той, хто не знає іноземної мови, не знає й своєї власної».
19 лютого 2019 року в гімназії  було проведено захід на тему: «Мода у Німеччині» учнями 7-А класу (тьютор: Тихоненко Д.О.).
25 лютого 2019 року в гімназії  було проведено захід на тему: «Мода у Німеччині» учнями 8-А класу (тьютор: Панькіна А.Ф.).
Учні презентували свої дослідження німецькою мовою:
“З історії моди”;
“Відомі модельєри”;
“Мода в Німеччині”;
“Сучасна німецька мода”.
Учні давали відповіді на запитання вікторини “Як добре знаєте ви моду?”, коментували відеофільм “Демонстрації моди” та демонстрували стиль власного одягу.
Тож вивчайте німецьку мову. Це – МОДНО та ПРЕСТИЖНО)))

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Незабутній День капелюхів)))

#КрасивоМодноСтильно або Як ми ДІЯЛИ?..

День фантазії та творчості)))